A A A

10 VI 2018 r. - 10. Niedziela Zwykła

 

 

1. Dzisiaj

§ Kręgi Domowego Kościoła, które działają przy naszej parafii już 25 lat  serdecznie zapraszają na uroczystą Mszę Świętą Jubileuszową o godz. 15:00.

§ „Bieg Wiary”. „Dobiegamy” do mety w „Biegu Wiary”. Dzieci, które wzięły udział w tym pomyśle duszpasterskim, prosimy złożyć albumy podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika. Uroczyste udekorowanie zwycięzców medalami nastąpi w niedzielę, dnia 17 czerwca w łączności z mszą o godz. 11:30.

§ Składka z mszy niedzielnych przeznaczona jest na inwestycje parafialne - odnowienie elewacji domu parafialnego i probostwa. Modlimy się za ofiarodawców.

2. Nabożeństwa w tygodniu:

§ Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w łączności z Mszą św. o godz. 18:00

§ Różaniec w poniedziałek i czwartek o godz. 17:30

§ Koronka do Miłosierdzia Bożego we wtorek o godz. 18:00

§ Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16:00

3. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy obciążeni i utrudzeni jesteście a Ja was pokrzepię”. W trzeci piątek miesiąca zapraszamy na wieczór z Chrystusem. Msza św. w intencji uzdrowienia i uwolnienia o godz. 18:00, a po niej uwielbienie Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

4. Spotkania – zapraszamy! Zbiórka ministrantów z Gostynia w sobotę o godz. 9:00, z Czachorowa w czwartek o godz. 20:00

5. IV Parafialny Rajd Samochodowy do Osiecznej i Świerczyny odbędzie się w przyszłą niedzielę, dnia 17 czerwca o godz. 15:00. Zapisy po mszy w zakrystii.

6. Parafia św. Małgorzaty w Gostyniu organizuje Pielgrzymkę do Belgii i Francji w dniach od 4 do 12 sierpnia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

7. Podziękowania – Bóg zapłać!

§ wszystkim, którzy włączyli się we wspólnotę modlitwy w uroczystość Bożego Ciała, oktawy i jej zakończenia oraz odpustu ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, którzy podjęli funkcje: asyście do baldachimu, noszącym sztandary, Żywemu Różańcowi, służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiaty, dzieciom klas trzecich za udział w szatach komunijnych, tym którzy ustawili ołtarze, wszystkim, którzy pomogli zorganizować powyższe uroczystości

§ za ofiary składane na daninę diecezjalną i na potrzeby parafii

§ za życzenia dla ks. Karola z okazji Imienin

8. Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki.